PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arayan ismini söyleme

aykut82
08-03-10, 13:05
arkadaşlar gm 735 için arayan ismini söyleme gibi bi özelliği varmı yoksa harici bir program varmı ben aradım ama bulamadım bilgisi olan varmı

a.b.d.
08-03-10, 13:11
evet banada lazım varsa böyle birşey çok işgörür

a.b.d.
09-03-10, 18:50
ne oldu umutsuz vakamı bu olay nesin nesi

omerram
09-03-10, 19:19
Arkadaşlar çok sıkışırsanız bir yolu var mp3 olarak kişilerin ismini söyleyerek kayıt yapın , sonra rehberden kişi için melodi atamasına atayın işte size oldu :)

canafar
09-03-10, 19:46
Nokia kullanin :D

a.b.d.
09-03-10, 19:50
neden okadar saçmalıkla uğraşalımki bence vardır bir prosu yokmuu

nokiayı sevmiyorum

aykut82
11-03-10, 19:50
arkadaşlar bir program yokmu

hakanbilir
13-03-10, 20:37
Olsa dahi okuma konusunda sorun yaratabileceğine inanıyorum.Türkçe okumayacaktır.Rehber kayıt sisteminde sorun çıkacaktır.Neden mi? Rehberinizi açın ve kendiniz Görün.Kim isimleri düzgün bir şekilde kaydediyor ki.İsimleri telefona kaydetmek riskine gireceğinizi düşünmüyorum.Kazara uçup gidebilirler.Sim rehberi de malum isim kaydında kısıtlamalı kayıt yapıyor. Ör: Hakan B. Bence kişiye özel ses tonu atayın.Zaten en çok arayan birkaç kişi olur.Rehberimizin tamamı her an her dakika aramaz.Öyle olsa hattımı kapatıp telefonu satarım. :D

evren_patir
14-03-10, 23:49
Hakanbiliri in dedıklerıne katılıyorum

pardon35
15-03-10, 22:19
bende de lg gm 735 var. ve ben numaraları tele kopyalamadan istediğim kişiye istediğim mp3 ü atayabiliyorum.sbp de bu özellik ver

keskinbiri
28-03-10, 04:29
Arkadaşlar bu olayı microsoft voice command programını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

ulashaksu
28-03-10, 05:59
Evet spb'de melodi atama olayı gerçekten çok güzel. Normalde zaten ekrana bakarak cevaplıyoruz ama kulaklık takılıyken direk düğmeden açtığımız için resmen kör cevap veriyoruz. isimleri mp3 olarak kaydedip zil sesi olarak atama kısmı da gerçekten dahice bir fikir.

galatasaray
28-03-10, 10:39
wm6.5 kullananın onda bu özellik kendiliğinden var.

zacman
28-03-10, 10:53

hay gözünü sevdiğimin 6.5 i sen nelere kadirmişsin de bizim cihazda olmuyo.

naugref
10-07-10, 23:24
6.5 yüklü ama bağlanamıyorum

keskinbiri
11-07-10, 01:25
ayrıca vito voice 2 go ile ister kendi sesinizle ister arayanın sesini kaydederek arayanın ismini söyletebilirsiniz

screamingeagle
11-07-10, 01:45

Merhaba
bende wm6.5 var yani HTCHD2 kullanıyorum nasın canlandırcam bu öelliği?

sera2714
11-07-10, 02:54
arkadaşlar yapabilen varmı acaba ben cyberon speech commander kullanıyorum çok güzel ve kullanışlı sen ismi söylüyorsun o bulup arıyor veya saat kaç diyorsun saati söylüyor güzel bir uygulama ama benim istediğimde rehberde kayıtlı olan birisi aradığı zaman aynı nokialardaki gibi zil sesi çalacak ama aynı zamanda arayanın ismini söyleyecek olan bir program varmı acaba ben bu kullandığım program ile vede vito 2go ile yapamadım bilen veya yapabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

keskinbiri
11-07-10, 18:04
arkadaşlar yapabilen varmı acaba ben cyberon speech commander kullanıyorum çok güzel ve kullanışlı sen ismi söylüyorsun o bulup arıyor veya saat kaç diyorsun saati söylüyor güzel bir uygulama ama benim istediğimde rehberde kayıtlı olan birisi aradığı zaman aynı nokialardaki gibi zil sesi çalacak ama aynı zamanda arayanın ismini söyleyecek olan bir program varmı acaba ben bu kullandığım program ile vede vito 2go ile yapamadım bilen veya yapabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

vitoda sesi kaydettikten sonra ayarlardan gelen aramaları tanı seçeneğini seçiyorsun. kayıtlı olanları okuyor.

sera2714
11-07-10, 22:26
tşk edrim buldum fakat çok da güzel sayılmaz telefon çaldığında sadece bir defa söylüyor okadar o da ses çok zayıf kalıyor bana pek kullanışlı gelmedi nacizane görüşüm tabii :) ama mesala zil sesi çaldığı süre boyunca oda arayan kişi ismini tekrarlasa güzel olurdu.

keskinbiri
12-07-10, 00:34
tşk edrim buldum fakat çok da güzel sayılmaz telefon çaldığında sadece bir defa söylüyor okadar o da ses çok zayıf kalıyor bana pek kullanışlı gelmedi nacizane görüşüm tabii :) ama mesala zil sesi çaldığı süre boyunca oda arayan kişi ismini tekrarlasa güzel olurdu.

:) yani artık orada siz ses kaydedip zil melodisi olarak kaydedeceksiniz. microsoft voice commandı önereceğim ama onunda türkçe telaffuzu berbat ve oda bir kez ve kısık söylüyor :)

bizimkoylu333
14-11-10, 00:45
wm 6.5 için yedinci aydan bu yana arayanı sesli söyleyen program çıkmadımı