Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Silinen Smsleri Geri Getirme?

Silinen Smsleri Geri Getirme?

Sponsor Bağlantılar
    Arkadaşlar yanlışlıkla sms leri sildim...Hem de hepsini..
    Geri getirebileceğim bir program var mı acaba?
    Nasıl kurtarabilirim. İçinde önemli mesajlarım var

Tümgeneral

RE: Silinen Smsleri Geri Getirme?

giden gelmiyor malesef

yapma yaw
    olması lazım ama bi yol
    Bir yere kaydediyordur bunları

efsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Sitenin Kurucusu
    Turkey_Vodafone

Turkey

Yanlış hatırlıyor olabilirim .vol ile ilgili bir dosyaya kaydediyor fakat sil dediğinde siliniyor olmazsı lazım.Geçen sene Windows mobile OLMAYAN cihazlardan silnen verileri geri getiren bir grup yakalnmıştı sanırım.Bu getirdikleri bilgiler bzan işadamının flan oluyormuş.Sıkıntı oluyordu.
    Hafıza kartından flan silinen veriler geri gelir ama bu cihazlarda biraz zor sanrıım.

TeknolojiSatanAdam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Turkcell

Turkey

kullandığın rom neydi achina orjinalimi değiştirdinmi?eğer sadece inbox içinden sil dediysen ki sanırım gitmesini istemediğin mesajları hem inboxtan hemde sonra delete files klasöründen silmemişsindir iki kez onay verdiysen gitmesini istemediğin mesajlara varsada yolu yazmamak lazım sana şaka tabi ama silinenlerin gittiği bir klasör daha olmalı üstte araç çubuğuna imbox(gelen kutusu) yazan yere tıkla ordan delete files(silinenler)göreceksin bak bakalım orda seni bekliyorlarmı ''kıyma bize '' der gibi

Sponsor Bağlantılar
    Alıntı saftuccar Nickli Üyeden Alıntı
    kullandığın rom neydi achina orjinalimi değiştirdinmi?eğer sadece inbox içinden sil dediysen ki sanırım gitmesini istemediğin mesajları hem inboxtan hemde sonra delete files klasöründen silmemişsindir iki kez onay verdiysen gitmesini istemediğin mesajlara varsada yolu yazmamak lazım sana şaka tabi ama silinenlerin gittiği bir klasör daha olmalı üstte araç çubuğuna imbox(gelen kutusu) yazan yere tıkla ordan delete files(silinenler)göreceksin bak bakalım orda seni bekliyorlarmı ''kıyma bize '' der gibi
    Kullandığım rom orjinal romu. 6.0
    yalnız kullandığım ve çok sevdiğim bir programım vardı(taki aptal program mesajlarımı silene kadar :S)Resco Contact Manager...
    Program normalde aynı kişiden gelen Sms leri grupluyor. Bende genelde bir kişinin üzerine gelip o kişiden gelen Sms leri toplu bir şekilde siliyordum. Yine sileyim dedim ama bir kişi seçilmemiş. Tüm mesajları sildi malesef. Ama silinen klasorune atmadan silmiş işte...Çok uzattım kusura bakmayın.

Bu Konu İçin Etiketler