Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 14 sonuçtan 11 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Pili Çıkarmadan Sim Card Çıkarıp Takma :)

gagabilisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Astsubay Başçavuş
    Turkey_Turkcell

Turkey

RE: Pili Çıkarmadan Sim Card Çıkarıp Takma :)

SPONSORLU BAĞLANTILAR
    yaaaa onu dusunecek ne varrrrr cımbız la cekceksiiiiiiiiiiiiiiiin hanı şu tum cep tel tamırcılerın kullandıgı burnu uzun cımbızlarlan ehuehuee
    ama hatunların kaş bıyık ladıklarınla olmaz bak karga burun olan bolesi işlere özel olan cımbızlarla cektınmı tereyagından kıl ceker gıbı halledersın
    Pixeldroid JB 4.2.2 V3.0 http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2235043
    Polypad Space 10.1 Samsung Exynos super ips
    BlackBerry Curve 9380

Uzman Onbaşı

sim kartın dısarda kalan kısmını biraz torpiliyeceksin,hani karaşimşe gibi bilmem anlata bildimmi ondan sonra hooop kaymak gibi

Cezalı

Yahu arkadaşlar, başka işiniz gücünüz yokmu sizin. Yakında Pili çıkardığım halde telefon nasıl çalışır diye de sormaya başlarsınız

evet o yöntem var ama sen yanlış anlamışsın ben o aparatı daha önce gördüm şöyleki: o aparat birtane simkart yuvası olduğu halde çift simkart kullanabilme olanağı sağlıyor aparatın 2 ucundada simkart yuvası var 1.ucuna mesela türkcell takıyorsun 2.ucunada vodafone sim kartını takıyorsun ucların arasında bağlantı filmi var bu filmin uzun bir bağlantı ucu olduğu için birisi pilin altında diğeride pilin üstünde kalıyor ben videoda değil bir bayide görmüştüm bunu eski cihazlar için yapmışlardı 3310 .vs. buda video linkihttp://www.youtube.com/watch?v=pMsNJejzJtE&feature=related)

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12

Bu Konu İçin Etiketler