Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: htc hero tuş kilidi parola hatası

Acemi Er

htc hero tuş kilidi parola hatası

Sponsor Bağlantılar
    Merhaba arkadaşlar siteye yeni kayır oldum o yüzden doğru yere mi yazdım bilmiyorum şimdiden özür dilerim. Soruma gelince;
    2. el Htc Hero aldım fakat kurcalarken tuş kilidi şifresini üst üste yanlış girince cihaz kendini kilitledi. hiç bir şekilde menüye ulaşamıyorum. pin kodunu girdikten sonra çok fazla desen denemesi deyip, benden google hesabı istiyor fakat google hesabımı girince de geçersiz kullanıcı adı parola diyor. cihaza reset attım fakat düzelmedi . Acaba ne yapmam lazım basit bir yöntemi var mı? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Astsubay Çavuş

RE: htc hero tuş kilidi parola hatası

Günaydın hard reset yapmayı dene sanırım sorununu çözer.senin cihazında aynımı bilmiyorum ama cihazı kapat ses açma ve kapama tuşlarını basılı tutarken power tuşuna basıp aç renkli ekran gelip sana onaylama sorusu sorunca ses açma yani ses + tuşuna bas ilk günkü haline döner.senin cihazda bu şekilde olmuyorsa forumda hard reset ile ilgili konulara bak.hard reset sorununu çözecektir.

Acemi Er

ilginiz için teşekkürler fakat ben cihazı hiç açamıyorum bilgisayara kabloyla bağladığımda bilgissayarımda tüm driverlar yüklü olduğu halde htc sync bağlanamıoyr. Bunun için ne yamam lazım acba

Astsubay Çavuş

Kilidi açılmadığından bağlanmıyor,o kildin maksadı cihaza ve fonskiyonlarına erişimi erişimi engellemek,bir eksiklikten dolayı değil bağlanmaması.hard reset için bilgisayara ihtiyacınız yok zaten elle yapacaksınız.resetlendikten sonra herşeyi normale döner.

Acemi Er

Vallaha hocam banada olmuştu aynı olay google hesabı istedi onuda unutmuştum gmail.com dan öğrendim mailimi ve şifreyi sonra denedim oldu resetle çözülmüyo...

Acemi Er

gmail adresimi ve şifremi bende unuttum. nasıl öğrenebilirim link gönderebilir misiniz??

Acemi Er
    Turkey_Avea

Turkey
    Alıntı melike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gmail adresimi ve şifremi bende unuttum. nasıl öğrenebilirim link gönderebilir misiniz??
    Telefonun model kilidini unuttuysan hacı 11820 arayacan adamlar işi biliyor...

Astsubay Başçavuş
    Turkey_Vodafone

Turkey
    Sponsor Bağlantılar
    Alıntı convey7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonun model kilidini unuttuysan hacı 11820 arayacan adamlar işi biliyor...
    sende işi biliyorsun aradan 3 yıl geçmiş adamı sevindirdin helal sana

Bu Konu İçin Etiketler