eti tamdabu oyunu oynayın 61 gun boyunca hergun 1200 kontor finalde iphone 3gs kazanma sansı yakalayın Bu kampanyaya Avea, Turkcell ve Vodafone aboneleri katılabilir.

Avea hediye kontörler, kazandığınızı bildiren mesaj ile birlikte anında hattınıza yüklenecektir. Yüklenen hediye kontörler her yöne yapılan aramalar için geçerli olacaktır. Hediye kontör/dakikalar katma değerli hizmetlerde ve SMS gönderiminde kullanılabilecektir. Kazanılan Avea hediye dakikaları tüketilene kadar 3 fatura dönemi boyunca bir sonraki aya devredilecektir.

Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri kontör, Turkcell Faturalı aboneleri dakika kazanma şansına sahiptir. Hediye kontörler 48 saat içinde, dakikalar ilk fatura kesim tarihinde hattınıza yüklenecektir. Fatura kesim tarihinden en az 3 gün önce kazanılan dakikalar, bir sonraki fatura döneminde yüklenecektir. Kontör hediyesi her yöne, dakika hediyesi yalnızca Turkcell’den Turkcell’e yapılan aramalarda geçerlidir. Dakika hediyesi üç fatura dönemi için geçerlidir, bu süre içinde kullanmaması halinde geçerliliğini yitirecektir.

Vodafone hediye kontör ve dakikalar, faturasız hatlarda ilk 48 saat içinde, faturalı hatlarda katılımın yapıldığı tarihe bağlı olarak mevcut veya bir sonraki fatura döneminde yüklenecektir. Hediye kontör ve dakikalar, şebeke içi aramalarda yararlandığınız tarife üzerinden ve yükleme tarihinden itibaren 90 gün süreyle kullanılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde kullanılmaması halinde geçerliliğini yitirecektir.

Kampanya kapsamında yükleme yapılan Avea, Turkcell ve Vodafone hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan kontör ve dakikalar geçerliliğini yitirecektir. Kontör ve dakikaların nakit karşılığı talep edilemez, kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Kontör kazanabilmek için yarışmacının kayıt bilgilerini eksiksiz olarak doldurması gerekir. Yarışma kaydı sırasında yarışmacı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak aksaklıklardan ETİ Pazarlama ve Sanayi A.Ş sorumlu tutulamaz.

ETİ Pazarlama ve Sanayi A.Ş yarışma süresince oyun sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanılan puanları tespit etmesi durumunda yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.


BURDAN