Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 16 sonuçtan 11 ile 16 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: HTC NE MALI

mrplt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Üsteğmen
    Turkey_Avea

Turkey

RE: HTC NE MALI

Sponsor Bağlantılar
    Alıntı efsane Nickli Üyeden Alıntı
    Allah bilir cihazı satarkende hatece hade2 demiştir
    Satan abi kafadan sabit sallamış
    :P:P:P

htc taiwan menşei li bir markadır. ayrıca elmanın kısıtlı kullanımlı ve marka ünü gibi değil gerçek dünyanın en iyi telefonlarını üretir. yeni nesil akıllı telefonlarda ki birçok teknoloji ve arge bu markaya aittir. ben her markanın en iyilerini kullandım ve üst modeli çıkana kadar kullanacağım telefon htc hd2 dir.

K_Spartakus
    Guest

Alıntı hero98 Nickli Üyeden Alıntı
    iyi günler,
    ben hd2 alırken oradaki görevli bana htc nin microsofta ait olduğunu ve hd2 nin microsoftun iphone ye karşı bir telefon olarak üretildiğini söyledi.Ancak son zamanlarda htc nin ÇİN malı olduğu söyleniyor.
    Bu konuya bir açıklık getirebilirmiyiz???
    <Saygılarımla>
    arkadaşım beni şu satıcıyla tanıştırsana , şöyle bi güzel yerin dibine indireyimde dünyanın kaç bucak olduğunu anlasın mal . işi gücü kı.ı kırık nokia satmak o salakların başka marka bilmeyen salaklar ..at gözlüğü takan embesil satıcılar ..sanırsınki nokiadan samsungtan prim alıyorlar .

htc çin malıymış microsoftunmuş filanda . ha.......

Asteğmen

Yamaha,Honda olsun sony nerdeyse tüm markalar çinde üretiliyor bunun sebebi ihçiliğin az olması vergi oranları gibi önemli şirkete daha büyük kar yapmayı sağlayan hususlar sebebiyle tercih ediliyor ama teknoloji ve kalite olarak hangi ülkenin Patentinde ise o şekilde devam eder benim serviste çalışan arkadaşım şöyle demişti dünyada tek ülke entegre üretimi yapmakta oda çin
    eskiden japon mallarına derlermiş kalitesiz diye yaşlılar öyle der şimdi bizler çine diyoruz ama onlar şu an kalkınmaya ve ucuza satmanın yolundalar isteseler kaliteye önem verseler maliyet artıcağından belli bir oranda piyasa yükselir diye düşünüyorum

K_Spartakus
    Guest

madem bahsedilen markalar çinde üretiliyor peki made in taiwan yada made in japan yazanlar numaracıktanmı etiket yapıştırıyor ? cihaz taiwanda üretilip bataryaları çinde üretilebiliyor , bunda problem yok ama herşey çinde üretiliyor diye bir kanun yada kural yok , diğer ülkeler armutmu topluyor diye bir soruda sorabiliriz kendimize !

Asteğmen

Sponsor Bağlantılar
    BEn nerdeyse dedim hepsi demedim çini tercih etmlerinin en büyük sebebi kar marjını yükseltmek en basitten sizin bir fabrikanız var fabrikada başlıca insan gücü.vediğininz vergi,elektrik vs bunların pahalı olduğu yerde mi?fabrika kurarsınız ucuz olduğu yerdemi tabiki ucuz olduğu yerde birde birde bu işlerde devletin verdiği teşvik arttırcı sebeplere bakarsınız bu faaktörlerin tamına yakınını çin destekliyo bu sebple fabrikayı oraya kuruyorlar Ahmeth arkadaşımız yazmış yorumunda örn. iphonelarda yazar "designed in california assembled in china" tasarım amerika üretim çin. %90 üretim çin artık ama tabiki markasının kalitesi sabittir çünkü arge kendilerine ait...

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12

Bu Konu İçin Etiketler