Etiketli kullanıcılar

Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Tam format nasıl atılır ?

Çavuş

Teşekkür (Ettiği)
    0
    Teşekkür (Alınan)
    0

Tam format nasıl atılır ?

Sponsor Bağlantılar
    Arkadaşlar daha önceden yüklediğim bazı romlardaki programlar bi şekilde windows klasöründe kalıyor. Mesela şu anda windows klasöründe önceki romda yüklediğim bi oyunun dosyası mevcut ve telefon daha önce yüklediğim başka bi romun açılış resmi ile açılıyor. sitede araştırdığım kadarıyla task29 programı ile tamamen hafıza silinebiliyomuş ama tam beceremedim. Bilen biri yol gösterirse sevinirim. Kolay gelsin...

Cezalı

Teşekkür (Ettiği)
    0
    Teşekkür (Alınan)
    0

RE: Tam format nasıl atılır ?

Arkadaşım,
    Tam Format dediğin şey HardReset tir. Cihazının Menü bölümünde Settings/Ayarlar kısmında System de Format SD Card yazan bir Menü vardır. Orayı tıkla. Şifresi 1234. Cihazın cirlop gibi olacaktır.
    Açılış resmini değiştirmek için Radio romunu değiştireceksin veya HrdSPL yapacaksın. Ancak birçok romla bu açılış ekranı da değişmektedir zaten.

Çavuş

Teşekkür (Ettiği)
    0
    Teşekkür (Alınan)
    0

HrdSPL 2.08 yaptım. Radio romuda sitedeki yayınlanan son sürümünü yükledim. Format SD ise hemen hemen iki günde bir telefonun gördüğü şey zaten Yinede özellikle o açılış ekranındaki resim hiç gitmedi. Dün gece yine leo forumunda bi arkadaşın paylaştığı bi dosya ile açılış resmi olayını hallettim. Ama yinede her formattan sonra windows klasöründe eski romdan kalan bazı dosyalar birikiyo sanırım. Neyse şimdilik çok önemli bi sorun değil. Cevabın için teşekkürler...

Cezalı

Teşekkür (Ettiği)
    0
    Teşekkür (Alınan)
    0

çok mu fazla rom yüklüyorsun 2 günde bir demişsin yoksa rom'dan kaynaklanan sorunlar mı oluyor ,
    bu arada format değilde hard reset diyoruz biz buna,
    Task29 olayıda arada sırada yapman iyidir ama öyle 2 günde bir değil, ayda bir yapsan kafi
    task29 açılış resmini değiştirmez,
    bunun için Restore_Boot_Splash.sfx kurman gerek ,
    sayfa aşağıda
    http://www.ctrlpda.com/showthread.php?tid=15107&page=1

Cezalı

Teşekkür (Ettiği)
    0
    Teşekkür (Alınan)
    0

Alıntı axaoyak Nickli Üyeden Alıntı
    çok mu fazla rom yüklüyorsun 2 günde bir demişsin yoksa rom'dan kaynaklanan sorunlar mı oluyor ,
    bu arada format değilde hard reset diyoruz biz buna,
    Task29 olayıda arada sırada yapman iyidir ama öyle 2 günde bir değil, ayda bir yapsan kafi
    task29 açılış resmini değiştirmez,
    bunun için Restore_Boot_Splash.sfx kurman gerek ,
    sayfa aşağıda
    http://www.ctrlpda.com/showthread.php?tid=15107&page=1
    Hocam Task29 olayını yapacak olan arkadaşlar cihazın şarjı %100 iken yapmalı.

Çavuş

Teşekkür (Ettiği)
    0
    Teşekkür (Alınan)
    0

Sponsor Bağlantılar
    Alıntı axaoyak Nickli Üyeden Alıntı
    çok mu fazla rom yüklüyorsun 2 günde bir demişsin
    hocam o kadar güzel romlar varki dayanamıyorum. Her seferinde bu son rom yükleyişim diyorum ama nafile Romlarla ilgili çok sorun yaşamadım ama geçen yeni kurduğum bi romun windows klasörünü karıştırırken eski bi oyunun klasörünü görünce acaba dedim kendi kendime. Ne de olsa o klasörün altında yüzlerce dosya var. Ama task29 yaptım şimdi eminim silinmiştir herşey çünkü rom yükledikten sonra tarih sıralı kontrol ettim windows kalsörünü bütün dosyalar yeniydi.

Bu Konu İçin Etiketler