Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 27 sonuçtan 21 ile 27 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: HTC Desire HD yi türkçe yapma..

Acemi Er

RE: HTC Desire HD yi türkçe yapma..

Sponsor Bağlantılar
    telefonu dun aldim hollandadan.. turkcesini gormeyince hayal kirikligina ugramistim .. simdi oldu cok tesekkurler hemde super oldu . telefon htc desireZ

Acemi Er

Alıntı Umut Aşkın Nickli Üyeden Alıntı
    Hocam marketten morelocale2 programı ındırın turkceyı secın . Eger olmazsa root recovery yapıp rom degsıtırın . Bazı romların turkce destegı olmuyor .

herkese merhaba,
    yurtdışından yeni bir htc desire hd aldım menülerde android market var,telefonu türkçe menü yapmak için morelocal 2 programını indirmek istiyorum ancak downloading diyor ve kalıyor UI ayarlarını kontrol etmemi istiyor,ilk defa android kullanıyorum yardımcı olabilirmisiniz?
    teşekkürler

Acemi Er

Arkadaşlar benim telefonum HTC Desire.
    Telefonu Türkiye'den aldım ve root işlemi yaptım.
    Daha önce kullandığım ROMlardan tam memnun değildim. "Miui" yükledim çok memnunum.
    Ama morelocale2 yüklediğim halde telefon tam olarak türkçe olmadı.
    Nasıl yapacağım konusunda bir fikri olan veya Miui'ye en yakın ROMu bilen arkadaşımız var mı?

Teşekkür ederim şimdiden.

Onbaşı
    Turkey_Avea

Turkey

DHD'de deneyip memnun kaldığım ve önerebileceğim tek rom Android Revolution'ın çıkarttığı romlardır. Şu an 4.0 beta (2.3) yı kullanıyorum ve 1 aydır sanırım hiçbir hata vs.. ile karşılaşmadım.

Onbaşı

therkut söylediklerine sonuna kadar katılıyorum,android revolution custom romlar arasında en stabil ve hatasız olanı,bazı arkadaşlar leedroid daha iyi diyorlardı ama onlar da android revolution daha iyi diyorlar şimdi,tabi başka forumda diyorlar bunu one click s-off programını kodlayan jkoljo arkadaş da buzzy kernelini kullanıyor ve android revolutionda dabuzzy romu var,bence en iyisi android revolution.gingerbread romları daha geliştirilme aşamasında,bu nedenle ben eski romlaru kullanıyorum halen.htc firması haziranda gingerbread rom güncellemelerini resmen çıkaracak.o zamanı beklemekte fayda var.

Onbaşı

more locale2 iyi ama custom locale programı çok daha iyi,hem lokasyon hem de dil ayarlarını ayrı ayrı yapabiliyorsunuz.Mesela almanyadasınız ve telefonu Türkçe kullanmak istiyorsunuz,telefon dilini Türkçe,location seçeneğini de almanya yaptığınızda lokasyon bazlı problemler yaşanmayacaktır.Çünkü googlenin bazı servisleri telefonun diline göre çalıştığı için more locale 2 kullanımı problem yaşatabiliyor,

Program linki için tıklayın Custom Locale

Acemi Er
    Turkey_Avea

Turkey
    Sponsor Bağlantılar
    hay allah razi olsun sizden arkadaslar bu program iyiymis sirf turkce yapmak icin ikide bir rom degistiriyordum malum custom romlarda sorun eksik olmuyor simdi orjinal rom ve turkce supersiniz tekrar tesekkurler

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123

Bu Konu İçin Etiketler