Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Android SDK ve Android 1.0 Usb Driver yüklemesi burada

Cezalı

Android SDK ve Android 1.0 Usb Driver yüklemesi burada

Sponsor Bağlantılar
    - Önce buradan bilgisayarınıza Android SDK' yı indirin ve kurun.

- Şimdi bu dosyayı indirin (unrEVOked modified USB driver) ve içindeki klasörü masaüstüne çıkarın. Bu klasörü kopyalayıp C:\android-sdk-windows\usb_driver olacak şekilde dizine yapıştırın (Vista x64 kullanıcıları sdk klasörünü C:\Program Files\android\Android-sdk klasörüne yapıştırmalıdır).

- Cihazınızı FastBoot modunda açın (bu işlemin nasıl yapıldığını öğrenmek için cihazınızla ilgili başlığa bakın) ve bilgisayarınıza bağlayın.

- Bilgisayarınızın "Denetim Masası" ndan "Aygıt Yönetici" ni açın, aşağıdaki ekranda olduğu gibi "Diğer aygıtlar" kısmında "Android 1.0" yazısı göreceksiniz.

- üzerini sağ tıklayın ve "sürücü yazılımını güncelleştir" i tıklayın, bu defa aşağıdaki ekran açılacaktır. Seçeneklerde alttakini (Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara) seçin.

- Şimdi aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Gözat penceresinden usb_driver klasörünü seçin ve ileri tıklayın (Vista x64 kullanıcıları C:\Program Files\android\Android-sdk dizinini göstermelidir)

- Aşağıdaki pencereyi görüyorsanız sürücünüz artık yüklenmiştir ve sorun yoktur, pencereyi kapatabilirsiniz.

Herhangi bir aşamada sizden cihazınızın modelini seçmenizi isterse ve listede varsa seçin, eğer listede yoksa endişelenmeyin "other" seçeneğini tıklayın, sorunsuz yükleyecektir.

Not: Alıntı sayfasında HTC Evo 4G anlatılmıştır. Dell Streak cihazımla yukarıdaki şekilde sorunsuz kurdum.

Kolay gelsin.

Alıntı: http://unrevoked.com/rootwiki/doku.php/public/windows_hboot_driver_install

sergerdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey

RE: Android 1.0 Usb Driver yüklemesi burada

Sabitledim abi güzel anlatım olmuş.

Acemi Er
    Turkey_Vodafone

Turkey
    burdan android sdk yı indir demişsin ama link bozuk Allahım deli olcam yaaa Markete de giremiyorum zaten Offff......

Furkan Efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Vodafone

Turkey
    Alıntı qqordihon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burdan android sdk yı indir demişsin ama link bozuk Allahım deli olcam yaaa Markete de giremiyorum zaten Offff......
    once bi istemesini ogren burda kimse usagin degil

Acemi Er
    Turkey_Turkcell

Turkey
    Android SK dosyası indirilmiyor yardımcı olurasanız sevinirim.Paylaşım için teşekkürler

Acemi Er
    Turkey_Vodafone

Turkey
    Android SK dosyası indirilmiyor yardımcı olurasanız sevinirim.Paylaşım için teşekkürler

Acemi Er
    Turkey_Vodafone

Turkey

Astsubay Üstçavuş

hocam paylaşım için teşekkürler.windows 8 için de aynısı yapabılırmıyoz?

McDosT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Yarbay
    Turkey_Avea

Turkey
    Sponsor Bağlantılar
    sdk dosyasını neden kurmamız gerektıgını ve tam olarak ne oldugunu açıklayabılırmı biri acaba ? tesekkurler(açılımını bılıyorum ne oıldugunu ne ıse yaradıgını bılmıyorum tam olarak )

Bu Konu İçin Etiketler