Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: usb ile pc bağlantı sorunu..??

usb ile pc bağlantı sorunu..??

SPONSORLU BAĞLANTILAR
    slm arkadaşlar...elimde lg gm735 telefonun driver cd si yoktu onun için internetten LG Mobile update ile LGUnitedMobileDriver_S498MA22_WHQL_ML_Ver_2.2 indirdim.kurdum ama yine usb aygıtı tanınmadı diyor ama şarj oluyor.. bana acil yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?ne yapacam bilmiyorum..

işletim sistemim: windows xp-service pack 3 / 32 bit...

Acemi Er

RE: usb ile pc bağlantı sorunu..??

Aynı Sorun Bendede Var Yardım Lütfen...

Er
    Turkey_Avea

Turkey

telefonun usb - pc ayarlarınız ne durumda

Acemi Er

Bende Windows 7 32 Bit Kurulu Baglantınız Kesildi Yazıyor Baglı Olmasına Ragmen Kırmızı Işık Yanıyor Telde Ama Bilgisayar Görmüyor

Çavuş

win7ler için microsoftun sitesinde activesync ücretsiz olarak yayınlanıyor arkadaşlar onu indirin kurun pc yi yeniden başlatın sonrada kullanın..eğer oda olmuyorsa donanımsal bir sorun var demektir...

programı indirirken pc 34 mi 64 bit mi buna pc özelliklerinden bakın dün aynı sorun bende vardı usb>pc ayarlarında gelişmiş ağ işlevsellliğini etkinleştir var onu kaldırın düzeliyor. http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=46f72df1-e46a-4a5f-a791-09f07aaa1914&displayLang=en burdan indirdim ancak windows orjinal sürüm ise burdan indirmeye izin veriyor.

Cezalı
    Turkey_Vodafone

Turkey

yüklemen gereken driverlar belirttiğin driverlar zaten buna ek olarak xp için activesync 4.5
    vista içinse windows mobile device center yüklemeniz gerekiyor w7 içinde aynı programı yüklemelisinz tabi arkadaşında belirttiği gibi 32 yada 64 bit olayına dikkat edin zaten installemede sorun çıkar yükleyemezssiniz birde benden tavsiye pc nizde çok fazla aygıt takılı olmasın activesync bağlanmaya biliyor ben yaşadım gördüm mesela bağlantıda sorun yaşarken yazıcının usb bağlantısını çıkarınca hemen bağlanıyordu ok

hepsini denedim arkadaşlar olmadı.. artık usb kablayu değiştirecem

Bende 2 Laptop var 2'side Vista 32 Bit ama 1'inde Telefonu USB'den Tanıyo Diğerinde Tanımıyo xD Hemde Hiç Program Yüklemedim

Acemi Er

SPONSORLU BAĞLANTILAR
    bu sorunu bende yaşıyorum ne xp de bağlandı ne vista da ne de win7 de hiçbirinde pc ile tel arasında bağlantı kurulamıyor... artık biri kesin çözüm bulsun bu soruna yaa...

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Konu İçin Etiketler