Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 40 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: SyGıc Aura v11.2.0 Türkçe>>v11.2.6 eklendi (Bugüne kadar gördükleriniz en iyisi))

Cool SyGıc Aura v11.2.0 Türkçe>>v11.2.6 eklendi (Bugüne kadar gördükleriniz en iyisi))

sygic navigator v11.2.6

http://depositfiles.com/files/fsegwihh4

ses dosyaları:
    http://depositfiles.com/files/0h5lfloiu

Türkiye haritası:
    http://depositfiles.com/files/ax2e6v1pa

cihaz hafızası için harita yeri: /sdcard/aura/maps/
    hafıza kartı için harita yeri: /sdcard/external_sd/ and/sdcard/external_sd/aura/maps/

Programı anlatmaya gerek yok resimler zaten gösteriyor.Bana göre Android Navigasyon programlarının içerisinde en iyisi.
    Kurulum : RAR dan çıkan AURA isimli klasörü Hafıza kartınızın ana dizinine atın ve SygicNavigator_11.2.0_upd_CNSTeam_v0.1b.apk isimli dosyayı telefonunuza kurun kurun bu kadar.İçerisinde en güncel 2011 Türkiye haritası mevcuttur.Eski sürümlerinden farkı hatalar düzeltilmiş, daha kararlı bir sürüm olmuş,

Programı bilmeyenler için;

1-) 3D (3 boyutlu harita-İstanbul ağırlıklı)
    2-) Dönmeniz gereken yerde sağ tarafda küçük pencere açılarak similasyon olarak gösteriyor,
    3-) Harita üzerinde multitouch (ikiparmak veya cimdik haraketi) yapabilme
    4-) Hızlı GPS sinyal bulma (Benim tel HTC Desire HD diğerlerinde yaklaşık 5 kat hızlı buluyor)
    5-) Kolay kullanım, :alkış

Resimler alıntıdır.

NOT: Eğer çalışmazsa Hafıza kartınıza attığınız Aura klasörünü silin (SygicNavigator_11.2.0_upd_CNSTeam_v0.1b.apk olan dosya hariç) klasörü sildikten sonra bu SygicNavigator_11.2.0_upd_CNSTeam_v0.1b.apk dosyayı kurun ve Wİ-Fİ Wireless veya şebeke internet ile yaklaşık 400 MB olan dosyalarını indirin çalışacaktır.

LİNK: SyGic_Aura_v11.2.0_By_Wolfturk_

Mirorcreator den dosyayı indirmek için. Biraz bekleyin daha sonra aşağıdaki gibi gelen ekranda istediğiniz siteden dosyayı indirebilirsiniz.

* Apk uzantılı dosya Fulldür.(Cra.ckli),
    * Google Android OS telefonlar içindir,
    * Bildiğim kadarı ile (denemedim) ekran boyut farkı aramıyor.(800*480-640*320),Benim tel HTC Desire HD 800*480
    Konu hutame tarafından (26-05-12 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.

Okan Kuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    indiriyorum denicem bakalım güzele benziyor teşekkürler hocam ben bunun eski sürümünü galaxy tab da kullanmıştım görsellik olarak pek beğenmemiştim ama bu güzel görünüyor...

Okan Kuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    Galaxy taba ve desire yede yukledim ikisindede tam ekran calisti bildigim kadariyla tab da tam ekran calisan tek navigasyon prgogrami bu eski versiyonu vardi bende bu daha iyi ona gore tekrardan tesekkurler paylasim icin

pmomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    Ben şimdiye kadar hiçbirinden verim alamadım,inş bundan alırım ,akşam denerim,eline sağlık kardeşim

tufyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Onbaşı
    Turkey_Avea

Turkey
    Alıntı Okan Kuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galaxy taba ve desire yede yukledim ikisindede tam ekran calisti bildigim kadariyla tab da tam ekran calisan tek navigasyon prgogrami bu eski versiyonu vardi bende bu daha iyi ona gore tekrardan tesekkurler paylasim icin
    Yok Okan hocam Galaxy de Copilot Live de Tam ekran çalışıyor. Ben şu anda onu Kullanıyorum Ama bunuda indirip deniyeceğim.Wolfturk Arkadasımızıda teşekkür ederiz....

Astsubay Çavuş
    Turkey_Vodafone

Bu en iyisi bende eski surumu vardi yenisi daha guzel olacak insallah, tesekurler...

tşk, bu zamana kadar android için düzgün çalışan bi navigasyon programı bulamamıştım google haritayı kullanıyordum oda sürekli internet istiyor.
    yüklediklerimin bazıları tam ekran olmuyordu ve nerde dandik navigasyon var tam ekran açılıyordu ama bu güzel gibi, htc sensation (540x960) tam ekran çalışıyor

Acemi Er
    Turkey_Avea

Turkey
    arkadaşlar htc ıncadıble s modeli telefonum var dediginiz gibi aura dosyasını hafıza kartına attım ama SygicNavigator_11.2.0_upd_CNSTeam_v0.1b.apk telefona gösteremedim acaba telefona nasıl kurabilirm bana ayrıntılı anlata bilirmisiniz

Acemi Er
    Turkey_Avea

Turkey
    yardım edin arkadaşlar

pmomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    hocam telefona attığın dosyayı direk olarak kur,kurulumu telefondan yapacağını biliyorsun sanırım

Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu İçin Etiketler