Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Htc hd2 and.telefonum açılmıyor

Nereden
    TEKİRDAĞ/SARAY

Htc hd2 and.telefonum açılmıyor

Sponsor Bağlantılar
    merhaba arkadaşlar
    telefonla konuşma bittikten sonra şarjzı biter gibi kapandı. şimdi açılmıyor.sd kartı cıkardım, sim kartı çıkardım, pili cıkardım tekrar taktım alet sarjda takılı ne ışık yanıyo nede açılıyor.
    yardımcı labilecek varsa lütfen.

Nereden
    Kuşadası
    sanırım pili çıkarttığında pil aylarından biri yerinden oynamış olabilir. Pilin ucunun değdiği sarı çıkıntıları bi bak istersen.
    General Mobile Discovery 4 GB / ROOTED / 16 GB Class 10 microSD CarD

Android 4.2.1 IDT v2

Nereden
    Antalya
    Alıntı bayboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    telefonla konuşma bittikten sonra şarjzı biter gibi kapandı. şimdi açılmıyor.sd kartı cıkardım, sim kartı çıkardım, pili cıkardım tekrar taktım alet sarjda takılı ne ışık yanıyo nede açılıyor.
    yardımcı labilecek varsa lütfen.
    Sarz takili iken 5 dakika felan bekleyip acmayi dene...cihazin ekranini degiştirigimde yakinlik sensörunun ustune de çift tarafli bant yapistirmistim... Gorusme yaparken ilk aramada ekran gidiyor idi ve yanlizca sarj a baglar isem ekran tekrar geliyor idi.. tabi baska bir sorun da olabilir....

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk

Nereden
    TEKİRDAĞ/SARAY
    teşekkür ederim

daha önce ki denemelerimde bunuda yapmıştım.
    yaklaşık 1 saat sonra sd kartı bataryayı ve sim kartı taktım nasıl olduysa açıldı.ne olduğunu halen anlamış değilim.

Nereden
    TEKİRDAĞ/SARAY
    merhaba tekrar

şu anda telefonda çalışır program kalmadı. fotoğraf çekme video izleme saat hava durumu falan gibi. herhengi bir işlem yapmaya kalktığımda kilitleniyor kalıyo. haydi bu sefer batarya çıkar şarjza tak falan yeniden aç. kullanamıyorum artık. reset lama yada format atmak mümkünmü ne yapabilirim sorun muhtemelen programdan kaynaklanıyor.teşekkürler.

hocam cıhaza reset atmayı dene,, cıhaz acılısta ses acma kısma tusuna aynı anda bas ve restore yap. orjınal wın6.5 yazılımı kullanıyorsan eger,,

Sponsor Bağlantılar
    şarjı tam bıtmişşe tekrar acmayı deneme yoksa sorun cıkarıyor.. sureklı acılıp kapanır kendı kendıne.. yarıda kalır her defasında .. ıllkı sarj ıcın bekle yada bataryayı dısardan sarj etmeyı dene belki duzelır