Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 25 sonuçtan 21 ile 25 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: NOKİA lumia flash atma işlemi

Sponsor Bağlantılar
    Biryerde lumialara spl yapilmadigini okumustum o yuzden sordum. Peki bu flash islemi simkilidini acar mi.

m35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Yönetici
    Turkey_Vodafone

Turkey
    hocam sim kilit ile bunun ne alakası var... o ap ayrı bişey. spl her cihazda var kırılmıs spl yapılmamıstır senin o dedigin hspl yane. spl yapılamıyormus diye bişey yok spl.siz cihazmı olur.

xda.yı arastırın ben lumia.hakkındfa fazla bilgiye sahip degilim sordugunuz sorularıda önce bi kendinize sorun çünkü alakasız soru olunca cevap vermekde sacma oluyor verilen cevapta tatmin etmez herseye evet hayır diye cevap vermek cok sacma...
    SATILIK CİHAZLARIM

Kalmadı cihaz satın banaa )

ilginiz tesekkür ederim arkadasım sagolun

spl HTC cihazlarına özgü htc nin kullandıgı bir boot nokialarda DLOAD olan şey htc de spl

lumia lara nokia ilk seride bunu nasıl atladlarsa chipset üreti,cisinin açık bootloaderi ile piyasa çıkartmış ( qualcomm ) sonrada açıgı farkedip 2.parti Nokia DLOAD olarak piyasaya sürülmüş

ve şuan DLOAD kırılamadıgı için custom rom olayı yok sadece ilk seri qualcomm için var oda linux üzerinden yüklenebiliyor bu bahsettigim 710 ve 800 için geçerli 610 ve 900 direk DLOAD olarak çıktıgı için custom şimdilik uzak gibi görünüyor

Sponsor Bağlantılar
    Bilgi icin tesekkurler. Ben lumia900 aldim market disindan xap dosyalari nasil yukleyebilirim. Custom rom yukleyemiyorsam cihazi unlock yapmanin baska bir yolu var mi.

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123

Bu Konu İçin Etiketler