Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: "Cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltme sini desteklemiyor" Çözüm burada :)

Onbaşı

"Cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltme sini desteklemiyor" Çözüm burada :)

SPONSORLU BAĞLANTILAR
    Merhaba arkadaşlar,

Root işlemi ve custom rom kurulumu sonrasında, orjinal rom kurmasına ramen Cihazınızı Kies ile bağladığınızda "Cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltme sini desteklemiyor" uyarısını alıyorsanız yapmanız gereken çok basit

*#272*telefonun imei numarası# tuşladığınızda ekrana dil seçeneği gelicektir. TUR seçtiğinizde telefon kapanıp tekrar açılacaktır. Tüm bilgiler silinip sıfırlanmış halde açılacaktır. Telefon açıldığında artık Kies üzerinden güncelleme alabilirsiniz

Az önce denedim gerçekten işe yarıyor

Astsubay Üstçavuş

tesekkurler guzel bır bılgı.sırf bu yuzden cıhazı root yapmıyordum.

Onbaşı

Rica ederim Cihazım şuan rootlu ve kies güncelleme yapabiliyorum

Deagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Astsubay Çavuş

Bu yöntem işe yarıyor liste'de Tr gelmiyorsa Tr rom yükleyin öyle deneyin gelicektir bu arada root yaparsanız kies update dışı kalmıyor fakat custom kernel yüklerseniz ozaman kies çakıyo işte

Acemi Er
    Turkey_Avea

Turkey
    Alıntı Dangerousx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Root işlemi ve custom rom kurulumu sonrasında, orjinal rom kurmasına ramen Cihazınızı Kies ile bağladığınızda "Cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltme sini desteklemiyor" uyarısını alıyorsanız yapmanız gereken çok basit

*#272*telefonun imei numarası# tuşladığınızda ekrana dil seçeneği gelicektir. TUR seçtiğinizde telefon kapanıp tekrar açılacaktır. Tüm bilgiler silinip sıfırlanmış halde açılacaktır. Telefon açıldığında artık Kies üzerinden güncelleme alabilirsiniz

Az önce denedim gerçekten işe yarıyor
    kardeşim bende bu dediklerini yaptım ama benim telefonda TUR seçeneği yok KOR seçili ve diğerleri de şöyle; XEU, XEO, XEF, ITV, DBT, CPW.. ne yapmam lazım. telefon garantili Türkiye malı

Acemi Er
    Turkey_Avea

Turkey
    Alıntı Deagles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yöntem işe yarıyor liste'de Tr gelmiyorsa Tr rom yükleyin öyle deneyin gelicektir bu arada root yaparsanız kies update dışı kalmıyor fakat custom kernel yüklerseniz ozaman kies çakıyo işte
    peki kernel yükleyip yüklemediğimizi nerden bilecez. forumlarda sıklıkla yapılan odin ile yükleme yaparsak kernelle bir alakası var mı. en güncel sürümü indirdim polonya sürümü.yaparsam bir sıkıntı olur mu acaba.birde telefonun garanti dışı kalmasını istemiyorum.bunu dikkate alarak bir güncelleme yapmak istiyorum.

Onbaşı

Hocam büyük ihtimalle içinde orjinal türkiye romu yok cihazınızın. Oyüzden odin ile orjinal 2.3.6 yükleyin ve ardından *#272*telefonun imei nosu# yapın büyük ihtimalle düzelicektir.

Orjinal türkiye rom;

2.3.6 http://www.hotfile.com/dl/147529707/...1_TUR.zip.html

Acemi Er
    Turkey_Avea

Turkey
    Hocam büyük ihtimalle içinde orjinal türkiye romu yok cihazınızın. Oyüzden odin ile orjinal 2.3.6 yükleyin ve ardından *#272*telefonun imei nosu# yapın büyük ihtimalle düzelicektir.

Orjinal türkiye rom;

2.3.6 http://www.hotfile.com/dl/147529707/...1_TUR.zip.html
    çok teşekkürler kardeşim. hemen denicem. şunu da sormak istiyorum.teli fabrika ayarlarına döndürmüştüm 2.3.5 sürümüne dondu.ben bu 2.3.6 yı yüklersem ve yine fabrika ayarlarına dönersem 2.3.5 e mi döner yoksa geri dönüşü yok mu artık.

Onbaşı

2.3.6 kalır hocam fabrika ayarlarına dönsen. Fabrika ayarları dediğimiz şey sadece telefonda yüklü uygulamaları siler, tema zilsesi vs.. hepsi gider telefon ilk günki gibi açılır. google da arama yapsanız galaxy s2 için 2.3.3 - 2.3.4 - 2.3.5 orjinal türkiye romları bulabilirsiniz. istediğinizi odin ile yükleyerek geri dönebilirsiniz. Veya telefonunuzu root edin, cwm girip recovery alın. clockworkmod die bi klasör olusturucak telefonunuza. o klasörü bilgisayarınıza kopyalarsınız. istediğiniz zaman yine cwm ile restore deyip yedek aldığınız hale dödürebilirsiniz

Acemi Er
    Turkey_Avea

Turkey
    2.3.6 kalır hocam fabrika ayarlarına dönsen. Fabrika ayarları dediğimiz şey sadece telefonda yüklü uygulamaları siler, tema zilsesi vs.. hepsi gider telefon ilk günki gibi açılır. google da arama yapsanız galaxy s2 için 2.3.3 - 2.3.4 - 2.3.5 orjinal türkiye romları bulabilirsiniz. istediğinizi odin ile yükleyerek geri dönebilirsiniz. Veya telefonunuzu root edin, cwm girip recovery alın. clockworkmod die bi klasör olusturucak telefonunuza. o klasörü bilgisayarınıza kopyalarsınız. istediğiniz zaman yine cwm ile restore deyip yedek aldığınız hale dödürebilirsiniz
    cok saol verdiğin bilgiler için. root etmeyi hiç denemedim daha önce biraz daha bilgi sahibi olup deneyebilirim.inşll bi sıkıntı olmaz.

Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu