Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: htc one v açılmıyor

Acemi Er
    Turkey_Turkcell

Turkey

htc one v açılmıyor

Sponsor Bağlantılar
    Arkadaşlar, yaklaşık 2 aydır kullandığım htc one v telefonum dün anlamadığım bir şekilde kapanmış olarak buldum, tekrar açamadım. akşam evde şarj aletine bağladım ancak kırmızı yanması gereken led ışığı da yanmıyor. ses+ tuşu ile açma tuşuna 10 sn basıyorum yok, ses- tuşu ile açma tuşuna 10 sn basıyorum yok, ses+- tuşları ile açma tuşuna basıyorum hiç bir hareket yok.

orjinal romu kullanıyorum, root da yapmamıştım. anlayanlar yardımcı olurlarsa,

yoksa servise göndereceğim...

Onbaşı
    Turkey_Turkcell

Turkey
    Şarja Takarak Dene, Ses arttırma tuşu ile Formatı dene.

barikatdiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Administrator
    Turkey_Avea

Turkey
    zaten cihaz açılmıyorsa ses kısma veya açma tuşları ile açılmaz eğer su ile temaz ettirmediysen yada sağlam bir darbe olmadıysa ilk farklı bir donanımsal sorun olabilir.pil deşarj olmuş olabilir yada pil tırnaklarını kırmış olabilirsin diyecektim fakat şarjda almıyor diyorsun.yazılımsal bir sorun değil bu bu yüzden en kısa sürede bir servise göstermen gerek diye düşünüyorum.yoksa çevrende yaptırabileceğin bir yer uygun fiyata ve temiz bir şekilde yaptırabileceğin bir yer var tanıdıktır.bu konuda yardımcı olabilirim ama az daha uğraş eğer çözüm bulamazsan götürürsün.
    HTC ONE MAX Uyguna Anakart Lazım
    Nikon D5100 Sıfırdan Farksız Takas Olur İlanlar Bölümünü İnceleyin

Acemi Er
    Turkey_Turkcell

Turkey
    Teşekkürler Kadir Bey,

Cihazım suya temas etmedi yada darbe almadı, birkaç görüşme yaptım, daha sonra kontrol ettiğimde telefon kapanmıştı. hiç bir şekilde açamadım. Şarja taktım 5 saat kadar, ancak yine hiçbir şekilde geri gelmedi. fiziksel bir sorun olacağını sanmıyorum, yazılımsal yada donanımsal bir sorun var gibi geliyor bana,

Mehmet Bey, sizin dediğiniz gibi de yaptım ancak yine sonuç değişmedi.

anlaşılan KVK nın yolu gözüktü.

Onbaşı
    Turkey_Turkcell

Turkey
    Öncelikle Şarja Takdıktan sonra Aşağıdaki İşlemi Tekrar Denermisin, One X 'te başıma geldi sonuç Aldım Ben.

HTC Bir V Nasıl Yapılır > sıfırlama HTC Bir V

Resetting HTC One V
    HTC Bir V sıfırlama

Resetting HTC One V
    HTC Bir V sıfırlama

If you're passing HTC One V on to someone else or HTC One V has a persistent problem that cannot be solved, you can perform a factory reset (also called a hard reset).
    Başkasının veya HTC Bir V HTC Bir V geçen ediyorsanız çözülemez kalıcı bir sorun varsa, (aynı zamanda bir donanımdan sıfırlama denir) fabrika reset gerçekleştirebilirsiniz.
    Warning: Factory reset will permanently delete all your data and customized settings, and will remove any applications you've downloaded and installed.
    Uyarı: Fabrika ayarlarına kalıcı tüm veri ve özelleştirilmiş ayarlarını siler ve indirdiğiniz ve kurduğunuz tüm uygulamaları kaldıracaktır.
    Be sure to back up any data and files you want to keep before you do a factory reset.
    Eğer bir fabrika sıfırlama yapmadan önce saklamak istediğiniz verileri ve dosyaları yedeklemek emin olun.

Performing a factory reset from settings
    Ayarlarından bir fabrika sıfırlama

• Slide the Notifications panel open, and then tap
      Dokunun Bildirimler paneli açık kaydırın ve
      .
      .
    • Tap Storage > Factory data reset .
      Depolama> Fabrika verilerine sıfırlama dokunun.
    • Tap Reset phone , and then tap Erase everything .
      Dokunun Her şeyi sil telefonu sıfırlayın ve dokunun.

Performing a factory reset using hardware buttons
    Donanım düğmelerini kullanarak bir fabrika sıfırlama

If you can't turn HTC One V on or access settings, you can still perform a factory reset by using the hardware buttons on HTC One V .
    Eğer ayarları veya erişim HTC Bir V açamıyorum, yine HTC Bir V donanım düğmelerini kullanarak bir fabrika reset gerçekleştirebilirsiniz.

• Press and hold the VOLUME DOWN button, and then press and hold the POWER button.
      Basın ve SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesine basılı tutun ve sonra POWER düğmesine basın ve basılı tutun.
    • Wait for the screen with the three Android images to appear, and then release the POWER and VOLUME DOWN buttons.
      Görünür ve sonra AŞAĞI POWER ve SES serbest bırakmak için üç Android görüntüleri ile ekran için bekleyin.
    • Press VOLUME DOWN to select FACTORY RESET , and then press the POWER button.
      FABRİKA RESET seçmek için SES AŞAĞI ve ardından GÜÇ düğmesine basın.

Acemi Er
    Turkey_Turkcell

Turkey
    mehmet Bey,

yazdıkalrınız aynen yaptım 1 dk kadar ses- ve power butonuna basarak bekledim ancak hiçbirşey gelmedi daha uzun süreli mi basılı tutmak gerekiyor?

ayrıca şarja takılı haldeyken bile şarj ledi yanmıyor ne kırmızı nede yeşil.
    Konu silience24 tarafından (11-06-12 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.

c-sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Forum Özel Üyesi
    Turkey_Vodafone

Turkey
    cihazın pilini harici şarj cihazıyla şarj edip deneyin birde pil'de sorun olabilir yada şarj girişinde problem olabilir
    şuan elimde olan cihazlar: mpx200 - Palm pixi - HTC Sentation 4G

Onbaşı
    Turkey_Turkcell

Turkey
    Yada Şarj Cihazını Değiştirin. Bazen Ummadığımız sorunlar olabiliyor.

Acemi Er
    Turkey_Turkcell

Turkey
    dediğiniz gibi olabailir belki ancak; batarya %90 civarındaydı kapandığında.
    bataryadan yada şarjdan değil gibi sanki,

Onbaşı
    Turkey_Turkcell

Turkey
    Sponsor Bağlantılar
    Epromuna Zarar vermeden istersen Servise Gönder, Telefonsuz Kalmak zordur ancak, sorun olmadan gönderirsen daha doğru olur diye düşünüyorum değerli kardeşim.

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Konu İçin Etiketler