Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: lumia 710 internet e giremiyorum..

lumia 710 internet e giremiyorum..

Arkadaslar merhaba..Bu gün yurt dısından bir lumia 710 aldım..pasaport kaydını yarın yaptıracagım..
    Sabah sim kartımı kestırip cihaza taktım ve su an arama yapabiliyorum..Sadece internete giremiyorum..
    Pasaport kaydı olmadıgı ıcın olabilirmi?
    sim kartı kesip de içine koydugum için olabilirmi? sonucta orjinal mikrosim değil
    bir de tepede 4g yazıyor..Bu 4g yi kapatamadım..ve ya değiştiremedim..bu sebepten olabilirmi?
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yüzbaşı

Alıntı Pendeza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba..Bu gün yurt dısından bir lumia 710 aldım..pasaport kaydını yarın yaptıracagım..
    Sabah sim kartımı kestırip cihaza taktım ve su an arama yapabiliyorum..Sadece internete giremiyorum..
    Pasaport kaydı olmadıgı ıcın olabilirmi?
    sim kartı kesip de içine koydugum için olabilirmi? sonucta orjinal mikrosim değil
    bir de tepede 4g yazıyor..Bu 4g yi kapatamadım..ve ya değiştiremedim..bu sebepten olabilirmi?
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    bir operatöre bağlı mı cihazınız ? Mesela T-mobile üzerinden satılıyorsa APN olarak T-mobile APN noktaları tanımlıdır başka rom kurmadan açılmıyordu sanırım ya da sim kart takılı durumda bir fabrika ayarlarına dönüp cihazı sıfırdan kurun belki düzelir.
    Deniz kıyısında durarak ve yanlızca suya bakarak denizi aşamazsın\" R.Tagore

Özel mesajla sorulan sorulara cevap vermiyorum.Bilginize !!!

Alıntı Seyyit İnce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir operatöre bağlı mı cihazınız ? Mesela T-mobile üzerinden satılıyorsa APN olarak T-mobile APN noktaları tanımlıdır başka rom kurmadan açılmıyordu sanırım ya da sim kart takılı durumda bir fabrika ayarlarına dönüp cihazı sıfırdan kurun belki düzelir.
    evet cihazım t-mobile yazıyor üzerinde..fabrika ayarlarına nasıl döneceğim? bir de cevap yazdıgınız ıcın tesekkur ederım..

fabrika ayarlarına döndüm ama değişsen birsey yok..nasıl duzeltebilirim..

sorunu cozdum ...add apn dedim ve internet yazıp kaydettim..şimdi girebiliyorum..Sorun yok..

efsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Sitenin Kurucusu
    Turkey_Vodafone

Turkey
    sorunu cozdum ...add apn dedim ve internet yazıp kaydettim..şimdi girebiliyorum..Sorun yok..
    Tam olarak çözememişsin arkadaşım Connection Setup ile http://www.ctrlpda.com/showthread.ph...n-Setup-(-xap) halledebilirsin. Bu şekilde operatör ayarlarını cihaza alabilirsin. Aksi halde MMS falan alamazsın

Alıntı efsane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak çözememişsin arkadaşım Connection Setup ile http://www.ctrlpda.com/showthread.ph...n-Setup-(-xap) halledebilirsin. Bu şekilde operatör ayarlarını cihaza alabilirsin. Aksi halde MMS falan alamazsın

evet haklıymıssınız...bir arkadastan mms gönderdim..açmadı cihazım peki bu yukarıdaki dosyayı kendime mail atsam cihaza kurabilirmiyim? yok sa illaki zune programınımı kullanmam gerekiyor? kişisel bilgisayarım yok malesef..sadece şirket notebook u var.. o yuzden sordum..zune çalışmıyor şirket bilgisayarında çünkü..

Syg

Turkey_Vodafone

Turkey
    evet haklıymıssınız...bir arkadastan mms gönderdim..açmadı cihazım peki bu yukarıdaki dosyayı kendime mail atsam cihaza kurabilirmiyim? yok sa illaki zune programınımı kullanmam gerekiyor? kişisel bilgisayarım yok malesef..sadece şirket notebook u var.. o yuzden sordum..zune çalışmıyor şirket bilgisayarında çünkü..

Syg
    Marketten de indirip kurabilirsiniz.

Alıntı efsane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marketten de indirip kurabilirsiniz.
    teşekkür ederim. Programı indirip kurdum ama nasıl kullanılacağını anlamadım..programı acınca 4 tane buton cıkıyor bunlarlada uçak modu bluetooth cellular ve wifi yi açıp kapatabiliyorum..başka birseymi yapmalıyım yoksa yanlış programımı ındırdım..Syg

Turkey_Vodafone

Turkey
    Evet yanlış indirmişsiniz. Buradaki ekten indirip http://www.ctrlpda.com/showthread.ph...n-Setup-(-xap) unlock edilmiş cihaza http://www.ctrlpda.com/showthread.ph...e-Anlat%C4%B1m buradaki yöntemle kurabilirsiniz.

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Konu İçin Etiketler