Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: htc desire s telefonunuzu android 4.0.4 sürümüne yükseltme

htc desire s telefonunuzu android 4.0.4 sürümüne yükseltme

SPONSORLU BAĞLANTILAR
    rkadaşlar bu bölümde htc desire s marka cep telefonumu android 4.0.4 sürümüne nasil yükselttiğimi anlatacağim.çok araştirdim forumlarda bulamadim..sizlere yardimci olacağim.
    herkes gibi bende htc firmasının desire s modeli için android 4.0 sürümüne ne zaman güncelleme yapacağını merak ettim ve araştırdım.. bildiğiniz üzere htc nin +90-212-705 56 98 numaralı müşteri hizmetlerini defalarca aradım ve bana sizlerede söyledikleri gibi gerekli güncellemenin tele gönderilmediği ancak www.htcdev.com sitesinden gerekli gncelleme paketinin indirilerek tele yüklenmesi gerektiğini söylediler..söz konusu android 4.0 indirme paketinin adresihttp://www.htcdev.com/devcenter/downloads dır.bu sayfadaki filter by kısmını desire s olarak seçeceğiz.versiyon kısmınıda 4.0 olarak seçerek find files tusuna tıkladıgınızda karsınıza elenerek gelmiş 3 adet seçenek bulunan liste çıkıcak..siz bu üçünden ortadakini seçeceksiniz yani
    Desire S HTC WWE RUU N/A v4.0 404.0 MB 14.01.401.2

olanı..daha sonra bu 404 mb.lık dosyayı bilgisayarınızın masaüstüne indireceksiniz..İNEN zipli dosyanın içindeki pdf ve .exe uzantılı dosyayı acacagınız bir klasore çıkartacaksınız..daha sonra bilgisayarınıza önceden yüklediğiniz htc sync programınızı çalıştırarak data kablosu ile telinizi pc nize bağlayacaksınız..telinizin menüsünden bağlantınızı yalnızca sarjet seceneğinden yeşil döner ok işaretli htc sync ye getirerek telefon ile pc bağlantısını sağlayacaksınız..devamında www.htcdev.comsitesinden indirdiğimiz ve klasöre çıkarttığımız RUU_SAGA_ICS_35_S_HTC_Europe_14.01.401.2_Radio_20. 76.30.0835_3831.19.00.110_release_275068_signed.ex e isimli 404 mb.lık programa çift tıklayacaksınız..programa acılacak ve teliniz ile otomatik bağlantı kuracak..programdaki ileri butonları ile kademe kademe ilerledikten sonra 10 dk.lık bi bekleme ve yükleme süresine işlemine müteakip program telinizi açıp kapatacak ve işte size android 4.0.4 sürümüne yükseltilmiş yeni desire s model cep telefonunuz hazır..sadece bu kadar...müşteri hizmetlerindeki adamların root edeceksiniz gibi sözlerine inanmayın..telefonunuza yazık etmeyin..benim söylediklerimi uygulayın güvenle geçiş yapın..arkadaslar her türlü sorularınıza cevap verebilirim.. sadece merak edin yeter..şimdiden hayırlı olsun
    lütfen cevap yazın çünkü bu işi çözmeye cok kafa yordum.. şimdiden emege saygı..tesekkürler

Okan Kuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    teşekkür ediyorum hocam indiriyorum ve hemen denicem bakalım

sergerdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    sense 4 mü

Astsubay Başçavuş
    Turkey_Avea

Turkey
    sense 3.5 olması lazım Türkçemi onu merak ediyorum.
    SEV SENİ SEVENİ PERİ İSEDE,SEVME SENİ SEVMEYENİ HURİ İSEDE

Okan Kuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    android sürümü: 4.0.4
    sense sürümü: 3.6

sorunsuzca yüklendi umarım cihazı kasmaz

yok arkadaslar cihazı kasmıyor ben 3-4 gündür kullanıyorum cok da super performans oldu hatta pil ömrü de hemen hemen 2 kat uzadı

SPONSORLU BAĞLANTILAR
    android sürümü: 4.0.4
    sense sürümü: 3.6
    ayrıcada türkcedir