Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 05327575555 Numarasına Dikkat!

Nereden
    Sivas / Merkez

05327575555 Numarasına Dikkat!

Sponsor Bağlantılar
    Bu numara aradı az önce. Bant kaydıydı sanırım bişeyler geveledi bir kaç sn. ve kapandı. İnternetten araştırdığımda kredi kartı ile ilgili bazı bilgiler isteniyormuş. Turkcell faturanız var falan diyormuş aman dikkat. Ben hayatımda hiç Turkcell hat ki faturalısını hiç kullanmadım ve kredi kartımda yok ona göre anlayın yani

Benden uyarması...
    Sanırım bu ancak özgür birinin hissedeceği bir heyecandı. Sonu belli olmayan, uzun bir yolculuğa başlamış özgür bir adamım.

barikatdiss Guest
    zaten telefonda asla ve asla kisme banka bilgisi kimlik bilgisi vermesin arayanlara madem o kadar önemli birşey varsa ilgili kurumuın şubesine bayisine gidip bizzat kendileri başvurarak işlmelerini yaptırsınlar asla arayan kişilere bilgi verilmesin zaten arayan resmi yerler sistemden tüm bilgilerinizi görüyorlar istemezlerde.

Nereden
    konya
    uyarı için teşekürler

Merhaba 05327575555 numarası güvenli hattım kapalıydı şimdi kredi kartıyla ödeme yaptım 3 dakika geçmeden açıldı.zaten ödeme sonunda bankada mesaj atıyor bu no ödeme aldı güvenli değilse dönün diye ama gerek yok 3 dk geçmdi bile açtılar.

Nereden
    Dünya
    Sponsor Bağlantılar
    Ayşe Hanım hoşgeldiniz. Numaranın ilk sahibi siz misiniz yoksa 532'li numara mu aldınız? Hayırlı olsun bu arada...
    Hak söyleyen evvel dahi menfûr idi gerçi,
    Hainlere amma ki riayet yeni çıktı.

Bu Konu İçin Etiketler