Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Note 3 alacak arkadaslarin dikkatine

timursahiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Turkcell

Turkey

Note 3 alacak arkadaslarin dikkatine

Sponsor Bağlantılar
    Arkadaslar oncelikle yaklasik 2 haftadir n900 yada n9000q diye gecen Exynos 5 Octa islemcili model note 3 kullaniyorum konuyu acma geregi duydum cunku arastirmadan aldim yeni almak isteyen arkadaslar icin klaviz olsun istedim aslinda ilk izlenimlerim cihaz cok isiniyor ve sarji cabuk tukeniyordu fakat samsung 1 haftada arka arkaya yaptigi 2 ad 30mb guncelleme ile isinma sorunu ve sarj problemi ciddi anlamda iyilestirildi ve stabilita arti fakat bilinmesi gereken bir nokta n9005 ile n900 arasindaki farklardan biri ise n9005 in 4k video cekimi desteklemesi ve 24bit ses cikisi desteklemesi ayrica 4g ve lte destegide n9005 i daha cazip hale getiriyor
    Genel anlamda guncellemeden sonra isinma sorunu ve pil omru duzeldi fakat eksikler cok ve enbuyuk sikayetim internet hizi onceki cihazimda ayni konumda turkcel ile 18mb dl hizini gormustum bu cihazda 3 yada 4 mb goruyorum buda Exynos 5 Octa islemcinin hatalarindan biri sanirim kisisel tavsiyem snapdragon s800 lu n9005 modelin tercih edilmesinden yana

SM-N9000Q üzerinde Tapatalk ile gönderildi

sergerdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    ya timur abi senin samsungla ne işin olur abi .

Turkey_Turkcell

Turkey
    Samsungu sevdim yasincim basarili fakat hala turkiyeyi adam yerine koymuyor bu cekik gozluler ona kiziyom dergim bolumunde turkiye yi bolge olarak bile eklememisler hele scevirmene bile turkce yok bu adamlar bide turkiyeye amerika kadar mal satiyo essek herifler

m35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Yönetici
    Turkey_Vodafone

Turkey
    samsung bu npormal yane yapar böyle şeyleri... kadir görür bunun umarım oda tr olanını alcam diyodu alma demiştik
    SATILIK CİHAZLARIM

Kalmadı cihaz satın banaa )

by_tiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Tümgeneral
    Turkey_Turkcell

Turkey
    Adamlar yapiyor aga.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Turkey_Turkcell

Turkey
    Valla mustafacim ben bulursam n9505 resmi kayitli takaslarim yani

m35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Yönetici
    Turkey_Vodafone

Turkey
    kesinlikle abi en mantıklısı olur
    SATILIK CİHAZLARIM

Kalmadı cihaz satın banaa )

hutame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Super Admin
    Turkey_Avea

Turkey
    Alıntı timursahiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsungu sevdim yasincim basarili fakat hala turkiyeyi adam yerine koymuyor bu cekik gozluler ona kiziyom dergim bolumunde turkiye yi bolge olarak bile eklememisler hele scevirmene bile turkce yok bu adamlar bide turkiyeye amerika kadar mal satiyo essek herifler

eşşek ki ne eşşekler!!! en uyuzundan hemide... sırf şarzı için tercihim, yoksa işim olmaz da...
    G2-32GB

barikatdiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Administrator
    Turkey_Avea

Turkey
    Bnde yurt dışı almak isterim hem fiyat hem islemci ve diger nedenler ama ne yazikki pasaport kaydi olayi canimi sıkıyor ya kapanirsa korkusu var resmi kayda dusmus olsa bile kapanma riski oluyor araki aldigin adama ulas bir daha. Hem bulun banada bir yurt disida bizde alalim

darkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Uzman Onbaşı
    Turkey_Avea

Turkey
    Sponsor Bağlantılar
    sonu 5 ile biten (n7105 9305 9505 n9005....) modeller lte verisyonları dır avrupa ve türkiyede resmi kanalarlarla satılmazlar paralel ithalat yolu ile abd veya uzak doğudan getirilerek belki satanlar olabilir. Ama burası gerçekten ilginç Samsung teknosa elektroworld... gibi teknoloji marketlerde açtığı stantlarında(sadece samsung ürünleri olur bu stantlarda) bu cihazların lte verisyonları koyar( yani sonu 5 olan cihazları)

performans olarak bakarsak düz verisyonlar LTE versiyonlardan genelde biraz daha iyi performans verir özellikler 3D oyunlarda. Kamera konusu tercihe göre değişir 4k şuan için biraz gereksiz bence zaten ben 4k versiyon biraz baktım sanki frame düşük gibi 25 kare saniye çekiyormuş gibi (örnek cihaz üzerinde gözlemledim herkes mıncıklıyor biliyorsunuz bu cihazları ondandan olabilir) ama bence 4k yerine 1080p iyi bir bit rate de 60 kare saniye çeksin daha iyi

Yazılım olarak samsung üst seviye cihaz alacaksanız ilk çıkışında 1-2 belkide 2-3 ay sonra alın derim 0-2 ikinci el farketmez ilk başta yazılım oturmamış ve çok bug lı oluyor s4 içinde aynısı oldu note3 aynısı oldu sonradan gelen güncellemlerle cihazlar daha iyi kullanım deneyimi vermeye başlıyor ayrıca burası daha önemli cihazın fiyatı ciddi anlam da düşüyor 2-3 sonra
    LG optimus g E975 Stock ROM Android: 4.1.2

Bu Konu İçin Etiketler